Lokal użytkowy Starogard Gdański
Starogard Gdański, pomorskie
- 45,22 zł/m²
- 75,52 m²
- 3 415 zł
Nieruchomości -
Skontaktuj się
Lokal użytkowy Starogard Gdański
Starogard Gdański, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Lokal użytkowy Starogard Gdański
Zaktualizowane: 12 maja 2026
45,22 zł/m² 75,52 m² 3 415 zł
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
-
20
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
20Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 415 zł (45,22 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 75,52 m², 20 pomieszczeń
- Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Grzegorz Cymmerman Trader, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: TTT-000001705
Lokalizacja
- Adres: Starogard Gdański, starogardzki, pomorskie
Opis nieruchomości
POMIESZCZENIA DO WYDZIERŻAWIENIA
STAROGARD GDAŃSKI
Spółka / Oddział: Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. /Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku
Lokalizacja: województwo pomorskie, powiat starogardzki
Starogard Gdański, ul. (...)
690 009...
690 009 598