Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Starogard Gdański - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Planowane oddanie do użytkowania: III kwartał 2027. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na 3. piętrze z 4, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Okolica zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Centrum,Starogard Gdański

259 000 zł47,06 m² 5 503,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 47,06 m2. Położone na parterze budynku mieszkalnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 836 zł36,04 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozpoczynamy sprzedaż wyjątkowych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Sadove w Starogardzie Gdańskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, funkcjonalnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

358 000 zł49 m² 7 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 49 m2, położone na III piętrze bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po generalnym remoncie. Duży pokój 19,5m2, drugi pokój 11,6m2, osobna kuchnia 8,7m2. duża Łazienka 4,8 m2, przedpokój 6,4 m2 plus Balkon (logia) 6m2 i pomieszczenie gospodarcze (piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł40,40 m² 5 693,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

369 000 zł32,12 m² 11 488,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12 m2, położone na III piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji | Starogard Gdański | os. Mikołaja Kopernika Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 570 zł36,96 m² 8 727,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

390 000 zł40,40 m² 9 653,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 40,40 m2, położone na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 864 zł43,24 m² 8 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Como Park w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł55,96 m² 6 924,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,30 m² 5 052,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w dobrej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealnym startem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,14 m² 7 996,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokoje, II piętro bezczynszowe w centrum miasta Starogard Gdański Idealnie dopasowane dla tych co pragną opuścić rodzinne progi i zacząć tworzyć swoją własną historię;-) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 49 m2, położone na IV piętrze bloku na Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł41,60 m² 37,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Starogardzie Gdańskim. Lokal położony jest w budynku nr 27 przy ul. Alei Wojska Polskiego - na 3 piętrze, z orientacją stron.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dwupoziomowy układ mieszkania - daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

299 000 zł36,96 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Chabrowego w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 500 zł41,67 m² 8 267,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Korytyba,Starogard Gdański

306 500 zł36,96 m² 8 292,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2027 | bez prowizji | brak podatku pcc Mieszkanie w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Lokal znajduje się na nowym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł60,80 m² 7 351,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!-startfragment-> Kameralne mieszkanie w zielonej części Starogardu Szukasz miejsca, które łączy spokój, bliskość natury i wygodę codziennego życia? Ta propozycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

300 000 zł43,10 m² 6 960,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone na II piętrze w bloku przy alei Wojska Polskiego w Starogardzie Gdańskim. Praktyczny rozkład, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 500 zł55,96 m² 6 924,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 100 m z tarasem | Starogard Gdański, ul. Kościuszki Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45,04 m² 3 774,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie/mieszkania kawalerka/dwupokojowe w domu wielorodzinnym na ulicy Chojnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | piwnica | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze, 4-piętrowego budynku na Osiedlu 60-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 500 zł37,23 m² 8 796,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej i centralnej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w miejscowości Starogard Gdański przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie 59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 568 zł43,24 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Como park - nowe mieszkania | 2 i 3 pokoje | balkon lub ogródek | Starogard Gdański Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w spokojnej części Starogardu Gdańskiego, z dala od ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł39,13 m² 5 341,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość własnej aranżacji: przemyślany układ pomieszczeń pozwala na dostosowanie wnętrza do.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł38,14 m² 7 338,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji z piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38m z piwnicą gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,25 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej około 32 m2, położone na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,96 m | 2 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m.kw. na 1 piętrze w Starogardzie Gd. na ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się w północnej części miasta, w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 936 zł46,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Schwabe

Starogard Gdański,pomorskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe + oddzielna kuchnia + zadaszony taras 18 m.kw. + ogródek 30 m.kw. + garaż. Idealne dla pary, umeblowane. Bardzo duża, wygodna i widna kuchnia. W kuchni zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie 36,96 m2 | planowany odbiór III kw. 2027 | Starogard Gdański Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Starogardzie Gdańskim, przy ul. gen. Stanisława.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij