Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania nad jeziorem Starogard Gdański - Lista z ogłoszeniami

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

398 000 zł60,59 m² 6 568,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 900 zł36,96 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Planowane oddanie do użytkowania: III kwartał 2027. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na 3. piętrze z 4, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Okolica zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 500 zł41,67 m² 8 267,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Korytyba,Starogard Gdański

306 500 zł36,96 m² 8 292,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2027 | bez prowizji | brak podatku pcc Mieszkanie w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Lokal znajduje się na nowym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 080 zł60,43 m² 8 308,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł60,80 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Chabrowego w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,25 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej około 32 m2, położone na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 570 zł36,96 m² 8 727,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

440 000 zł56,50 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż - trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal położony jest na I piętrze bloku w osiedlu Kopernika nr 34.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 130 zł41,67 m² 7 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 880 zł55,98 m² 7 768,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 500 zł37,23 m² 8 796,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej i centralnej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 243 zł61,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Como Park w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł60,80 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje | 60,8 m | starogard gdański Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł60,80 m² 7 351,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!-startfragment-> Kameralne mieszkanie w zielonej części Starogardu Szukasz miejsca, które łączy spokój, bliskość natury i wygodę codziennego życia? Ta propozycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 500 zł36,96 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu nieruchomości w jednym z ostatnich wolnych miejsc pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 000 zł55,98 m² 8 092 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Osiedle Chabrowe, położonej w spokojnej części Starogardu Gdańskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł36,96 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 936 zł46,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

306 500 zł36,96 m² 8 292,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Osiedle Chabrowe w Starogard Gdańskim to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 487 zł59,67 m² 8 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania blisko natury | Starogard Gdański Prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

329 000 zł48,90 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 48,9 m2, położone na IV piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 500 zł55,96 m² 7 621,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,67 m² 6 686,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,67m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Starogard Gdański

687 000 zł124,90 m² 5 500,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,90 m2, położone na II piętrze zabytkowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

390 000 zł40,40 m² 9 653,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 40,40 m2, położone na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 864 zł43,24 m² 8 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 500 zł36,96 m² 8 373,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł60,80 m² 7 639,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł36,96 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Starogard Gdański,pomorskie

420 127 zł54 m² 7 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. To własnościowe mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

439 500 zł55 m² 8 036,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 54,69 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,96m2 z balkonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim. W kameralnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 102,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w zielonej, przyjaznej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

336 000 zł37 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

327 500 zł37 m² 8 796,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

472 000 zł56 m² 8 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

435 000 zł56 m² 7 770,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.