Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Starogard Gdański - Oferty sprzedaży nieruchomości

163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Centrum,Starogard Gdański

575 000 zł85 m² 6 802,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe | 84,53 m | Starogard Gdański, ul. Traugutta | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,53 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

69 000 zł975 m² 70,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Semlin obok Starogardu Gdańskiego działka numer 240/26 , powierzchnia 975m2 Dodatkowo płatne udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Schulza

Hermanowo,Starogard Gdański

1 199 000 zł269 m² 4 452,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Fantastyczny dom wolnostojący z dużym ogrodem i 2 garażami. Gotowy do zamieszkania. Starogard Gdański. Zaledwie 45 minut od Gdańska. Parter: - przestronny wiatrołap, - pokój, może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Centrum,Starogard Gdański

229 900 zł34 m² 6 683,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mam na sprzedaż kawalerkę (mieszkanie jednopokojowe) znajdującą się przy ulicy Osiedlowej 3 w centrum Starogardu Gdańskiego. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Starogard Gdański,pomorskie

420 127 zł54 m² 7 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. To własnościowe mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,96 m | 2 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

399 000 zł56 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 55,98 m | 3 pokoje | 2. piętro | Termin oddania: III kwartał 2027 Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 488 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 36,96 m do 60,80 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

439 500 zł55 m² 8 036,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: 54,69 m | 3 pokoje | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od 309 000,00 pln do 608 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 35,26 m do 68,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Centrum,Starogard Gdański

390 000 zł41 m² 9 466,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gimnazjalna

Centrum,Starogard Gdański

260 000 zł52 m² 5 025,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - parter, 2 pokoje, starogard Gdański Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,75 m z dodatkową piwnicą ok. 8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gusowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

635 000 zł65 m² 9 831,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zarezerwowane do 31.03.2026 roku Nowoczesne osiedle, duży balkon z widokiem na zieleń i funkcjonalny układ z trzema sypialniami - jeśli marzysz o komfortowym miejscu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

549 000 zł210 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, wybudowany w 1999 roku, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Starogardu Gdańskiego przy ul. Darowanej. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,96m2 z balkonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim. W kameralnej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Starogard Gdański

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przestronne mieszkanie z piwnicą - 1. piętro - 41 m - Starogard Gdański, ul. Jagiełły Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 102,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w zielonej, przyjaznej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 499 000 zł519 m² 2 887,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Centrum,Starogard Gdański

325 000 zł50 m² 6 474,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Kociewskie Nieruchomości oferują Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone w centrum miasta w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Władysława Jagiełły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Centrum,Starogard Gdański

365 000 zł54 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Gdańskiej w Starogardzie Gdańskim. Układ i standard: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Starogard Gdański

Centrum,Starogard Gdański

399 000 zł60 m² 6 640,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,09 m (użytkowa: 56,50 m ), położone na 3. piętrze bloku z 1980 r. na Osiedlu Mikołaja Kopernika w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Starogard Gdański

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem i piwnicą Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 49m z balkonem oraz piwnicą gotowe do zamieszkania. Mieszkanie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pelplińska

Centrum,Starogard Gdański

729 000 zł247 m² 2 951,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nieruchomość inwestycyjna z potencjałem - idealna na biznes i mieszkanie Starogard Gdański, ul. Pelplińska Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnicka

Centrum,Starogard Gdański

299 000 zł44 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Styl, historia i nowoczesność w centrum miasta Na sprzedaż cztery wyjątkowe mieszkania w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Korytyba,Starogard Gdański

429 999 zł46 m² 9 333,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane w bloku w Starogardzie Gdańskim, przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chojnicka

Centrum,Starogard Gdański

260 000 zł51 m² 5 078,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kociewskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 51,20 m , usytuowanego w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego, przy ulicy Chojnickiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 599 000 zł519 m² 3 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starogard Gdański

Hermanowo,Starogard Gdański

1 199 000 zł269 m² 4 452,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny dom wolnostojący z dużym ogrodem i 2 garażami. Dom do zamieszkania od razu. Nie wymaga remontów. Starogard Gdański, powierzchnia całkowita domu 269,30m Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

299 000 zł37 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

1 599 000 zł519 m² 3 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piekiełki,Starogard Gdański

399 000 zł72 m² 5 565,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:158 m²

Okazja! Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrej lokalizacji - na osiedlu przy ul. Ściegiennego w Starogardzie Gdańskim zaledwie 1km od ścisłego centrum miasta. Rozkład lokalu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

336 000 zł37 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

327 500 zł37 m² 8 796,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

472 000 zł56 m² 8 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

435 000 zł56 m² 7 770,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Starogardzie Gdańskim! Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Blisko lasów i ścieżek spacerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pelplińska

Hermanowo,Starogard Gdański

940 000 zł191 m² 4 920,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:824 m²

Dom na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim przy ul. Pelplińskiej! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupoziomowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Starogard Gdański

1 099 000 zł88 m² 12 488,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal komercyjny w Starogardzie Gdańskim ul. Jana Pawła II Powierzchnia: 88 m Lokalizacja: starogard Gdański, ul. Jana Pawła II Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal komercyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Korytyba,Starogard Gdański

297 000 zł37 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij