Dom Starogard Gdański

Starogard Gdański, pomorskie

  • 600 000 zł
  • 159 m²
  • 3 773,58 zł/m²

Zdjęcie

Anna Herbut

Skontaktuj się

Dom Starogard Gdański

Starogard Gdański, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

600 000 zł

159 m²

3 773,58 zł/m²

Dom Starogard Gdański

Zaktualizowane: 19 maja 2026

600 000 zł 159 m² 3 773,58 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
520 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

520 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 600 000 zł (3 773,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 159 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 520 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m2, składający się z 3 pokoi, 2 kuchni, 2 łazienek, korytarza i wiatrołapu. Powierzchnia działki 520 m2. Dodatkowo z pomieszczeń gospodarczych z osobnym wejściem o powierzchni około 40 m2, można zaaranżować lokal mieszkalny (pokój z kuchnią, sypialnia, łazienka oraz korytarz). Rok budowy 1960 rok. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Dodatkowo solary na dachu. Dom do remontu.
Więcej informacji u agenta.

Agent

Anna Herbut

734 199...

734 199 702

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Herbut

734 199...

734 199 702

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została